*Ürün renkleri ortamdaki ışığa ve monitör ayarlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Lütfen renkleri değerlendirirken elinizdeki numuneyi baz alınız.

  King Bej

  King Bej isimli ürünümüz Manisa Bej ocağımızdan elde ettiğimiz ürünlerden biri olup, hareketli seleksiyon yapısıyla kendine has bir çizgisi olan, uygulandığı ortama dinamik bir hava veren üründür.Büyük inşaat firmaları tarafından sıkça tercih edilen King Bej, breşli yapısı dolayısıyla ekstra bir mukavemete sahiptir.
  King Bej yaklaşık 4 Mohs olan sertlik değeri sayesinde, çizilmesi ve aşınması zor bir üründür. Bu anlamda insan trafiğinin yoğun olduğu AVM, otel ve hava alanı gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda, yerde ve duvarlarda kullanılmaya uygundur. Bunun yanı sıra, hafif griye çalan rengiyle, diğer bejlerden farklı, kendine has bir havası vardır.
  Bu ürünümüzde ön yüze epoksi, arka yüze file ve epoksi uygulanarak taşın sağlamlığı arttırılmaktadır.
  Plaka mermer kalınlık standartlarımız 1-2-3 cm olup, yüksek metrajlı taleplerde ara kalınlıklar da sunulabilmektedir. 1-2-3 Cm ölçülü kesim üretimlerimizde 30x60 cm, 60x60 cm gibi standart üretimlerin yanı sıra, talebe göre çok daha küçük ya da büyük ölçüler de üretilebilmektedir.
  King Bej'in yer aldığı projelerden bazıları ise; İstanbul Recep Tayyip Erdoğan İHL, Bakgör City 1-2-3, Alpiş Tuana Evleri, Gemlik Merkez Cami'dir.

  King Bej Seleksiyon Aralığı

  King Bej Örnek Uygulamalar