*Ürün renkleri ortamdaki ışığa ve monitör ayarlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Lütfen renkleri değerlendirirken elinizdeki numuneyi baz alınız.

  City Bej

  City Bej isimli ürünümüz Manisa Bej ocağımızdan elde ettiğimiz ürünlerden biri olup, zengin damar dokusuyla doğallığını ön plana çıkarabilen, aynı zamanda yüksek kalite ve düşük fiyat avantajını beraber sunabilen, açık ve koyu olarak müşterinin tercihine sunulan ürünümüzdür.
  City Bej yaklaşık 4 Mohs olan sertlik değeri sayesinde, çizilmesi ve aşınması zor bir üründür. Bu anlamda insan trafiğinin yoğun olduğu AVM, otel ve hava alanı gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Hem iç hem de dış mekanlarda, yerde ve duvarlarda kullanılmaya uygundur. Bunun yanı sıra, hafif griye çalan rengiyle, diğer bejlerden farklı, kendine has bir havası vardır.
  Bu ürünümüzde ön yüze epoksi, arka yüze file ve epoksi uygulanarak taşın sağlamlığı arttırılmaktadır.
  Plaka mermer kalınlık standartlarımız 1-2-3 cm olup, yüksek metrajlı taleplerde ara kalınlıklar da sunulabilmektedir. 1-2-3 Cm ölçülü kesim üretimlerimizde 30x60 cm, 60x60 cm gibi standart üretimlerin yanı sıra, talebe göre çok daha küçük ya da büyük ölçüler de üretilebilmektedir.

  City Bej Seleksiyon Aralığı

  City Bej Örnek Uygulamalar