*Ürün renkleri ortamdaki ışığa ve monitör ayarlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Lütfen renkleri değerlendirirken elinizdeki numuneyi baz alınız.

  Panda White

  Marmara denizinde bulunan Marmara Adası, dünyanın en eski mermer ocaklarına ev sahipliği yapmış olan ve bu özelliği dolayısı ile birçok dilde mermer kelimesinin kökeni olmuş bir adadır. Roma döneminden Osmanlı dönemine kadar birçok uygarlık tarafından kullanılan Marmara mermerinintarihi, milattan önce 9. yüzyıllara dayanmaktadır. Marmara mermeri, o günlerden bu yana sayısız tarihi yapıya hayat vermiştir.
  Marmara adası ocaklarından üretilen blokların bir seleksiyonu olan Panda White, beyaz zeminiyle seçkin alanlara ayrıcalıklı bir hava vermektedir. Beyaz rengin eskimeyen ve modası geçmeyen ruhunun avantajını yaşatan bu seleksiyon, mermeri sanatla buluşturabilen mimarların gözde tercihlerinden biridir.
  Marmara mermeri, oluşumuna bağlı nedenlerle anti bakteriyel bir yapıya sahiptir ve bu sebeple hamam ve banyo gibi hijyenin ön planda tutulduğu yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra mukavemeti yüksek olan bir taş olması dolayısı ile iklim koşullarına dayanıklıdır ve dış mekanlarda kullanılmaya çok uygundur.
  Plaka kalınlık standartları 1-2-3 cm olup, yüksek metrajlı taleplerde ara kalınlıklar da sunulabilmektedir. 1-2-3 Cm ölçülü kesim üretimlerimizde 30x60 cm, 60x60 cm gibi standart üretimlerin yanı sıra, talebe göre çok daha küçük ya da büyük ölçüler de üretilebilmektedir.
  Panda White'ın yer aldığı projelerden bazıları ise; Kosifler Bmw Showroom İstanbul, Alibey Resort Side Otel, Rubi Platinum Otel Alanya, Merit Royal Otel Kıbrıs'tır.

  Panda White Seleksiyon Aralığı

  Panda White Örnek Uygulamalar