*Ürün renkleri ortamdaki ışığa ve monitör ayarlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Lütfen renkleri değerlendirirken elinizdeki numuneyi baz alınız.

  Maroon Marinace

  Kastamonu ocağımızdan elde ettiğimiz Maroon Marinace isimli ürünümüz, mermer koleksiyonlarımız içerisinde eşsiz renk ve dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Dünyanın her bölgesine hitap edebilen özel bir üründür.
  Maroon Marinace ağırlıklı olarak iç mekanlarda tercih edilmektedir. Ana taş olarak kullanılabilmekle beraber, dekor taşı olarak ta diğer taşlara uyum sağlamaktadır.
  Plaka kalınlık standartları 1-2-3 cm olup, yüksek metrajlı taleplerde ara kalınlıklar da sunulabilmektedir. 1-2-3 Cm ölçülü kesim üretimlerimizde 30x60 cm, 60x60 cm gibi standart üretimlerin yanı sıra, talebe göre çok daha küçük ya da büyük ölçüler de üretilebilmektedir.
  Maroon Marinace mermerinin kullanıldığı projelerden bazıları ise; Sheraton Otel Ataköy, Aldwych House Londra, Astana Media Center Kazakistan, Mandarin Oriental Otel Bodrum, St.Regis Otel Şişli, Rixos Premium Belek Otel'dir.

  Maroon Marinace Seleksiyon Aralığı

  Maroon Marinace Örnek Uygulamalar